Helemaal officieel: Genk bevestigt transfer Maehle

door
Helemaal officieel: Genk bevestigt transfer Maehle

KRC Genk zal komend weekend afscheid nemen van Joakim Maehle, die dan zijn laatste partij voor Genk zal spelen. De Deense rechtsachter trekt naar Atalanta, dat maakt de krant Het Belang van Limburg bekend.

De Belgische herfstkampioen bereikte een akkoord met Atalanta omtrent een transfersom van 11 miljoen euro en met bonussen kan dat nog oplopen tot 15 miljoen euro. Maehle zal bij Atalanta Ruslan Malinovskyi terugvinden. Beiden speelden eerder al samen bij Genk.

Genk maakt bijzonder veel winst op de international. Enkele jaren geleden werd hij voor amper 1,3 miljoen euro aangetrokken en Maehle groeide uit tot één van de beste rechtsachters in de Jupiler Pro League. Genk zal de komende weken een vervanger aantrekken en kijkt daarvoor in het binnen- en buitenland. Voorlopig heeft de club met Daniel Munoz al een zuivere rechtsachter in zijn kern, dus John van den Brom moet zich nog niet al te veel zorgen maken.

UPDATE 22/12

Het Laatste Nieuws weet het nu zeker: Atalanta en KRC Genk hebben de transfer van Joakim Maehle afgerond. De Deense rechtsachter trekt voor 11 miljoen euro naar de Serie A en via allerhande bonussen kan de prijs nog oplopen tot 15 miljoen euro.

Het is enkel nog wachten op de officiële berichten van de twee clubs. Maehle komt zondag voor de laatste keer in actie tegen Waasland-Beveren.

UPDATE 21u
De transfer is nu ook helemaal officieel. KRC Genk heeft het nieuws immers bevestigd op zijn website. "KRC Genk en Atalanta Bergamo zijn tot een volledig akkoord gekomen over de transfer van Joakim Mæhle. De deal is helemaal afgerond", schrijven ze. Na de match tegen Waasland-Beveren nemen de Limburgers afscheid van hun rechtsachter.


LEES OOK: KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Kan Genk zijn vertrek opvangen?

Meest recent

Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

58
58
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

21
21
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

53
53
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

41
41
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

16
16
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

42
42
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

32
32
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

178
178
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

189
189
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

210
210
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

272
272
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

163
163
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

117
117
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

372
372
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

141
141
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

87
87
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

612
612
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

340
340
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

797
797
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

100
100
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

174
174
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

517
517
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

442
442

Meer sportnieuws